Νέα και ενημέρωση
Αθήνα, 9C°,
Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου 2016
Ειδήσεις: Οικονομία
Σχετικά Νέα
Το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής
Το αναλυτικό πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής της Football League ανακοίνωσε η ...
Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής της Football League
Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών, οι οποίοι θα διευθύνουν τις ...
Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής της Football League
Τα ονόματα των διαιτητών οι οποίοι θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της ...
Top Επιχειρήσεις
Αθήνα
clientThumb
Πάτρα
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Πάτρα
clientThumb

Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής της Football League

Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής της Football League
Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές, οι οποίοι θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις για την 24η αγωνιστική της Football League. ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 22/3 15.00: Φωστήρας - Καλλιθέα (Δημ. Γυμναστήριο «Σπ. Γιαλαμπίδης»)Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων)Βοηθοί: Κοσμάς (Αθηνών), Γκούσαρη (Φωκίδας)4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών) Δευτέρα 23/3 14.45: Επισκοπή - Παναιγιάλειος (Δημ. Γήπεδο Γάλλου)Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)Βοηθοί: Σινιοράκης, Γεωργακόπουλος (Πειραιά)4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων) 15.00: Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών (Δημ. Αχαρνών)Διαιτητής: Τίκας (Καρδίτσας)Βοηθοί: Βαφειάδης (Καρδίτσας), Πετρίδης (Χίου)4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά) 15.00: Ερμιονίδα - Άλιμος (Δημ. Γήπεδο Κρανιδίου)Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Βεργέτης (Αρκαδίας)4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής) 18.00: Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή (Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)Βοηθοί: Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας) ΑΕΚ - Πανηλειακός δ.δ. Ρεπό: ΑΟ Χανιά ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή 22/3 15.00: Αιγινιακός - Λαμία (Δημ. Γήπεδο Αιγινίου)Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Κεντζιόπουλος (Καστοριάς)4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς) 15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Φωκικός (ΕΑΚ Βόλου)Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)Βοηθοί: Κωνστάντιος, Πασχαλίδης (Εύβοιας)4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων) 15.00: Εθνικός Σερρών - Πιερικός (Δημ. Γήπεδο Σερρών)Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)Βοηθοί: Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Χαδήμογλου (Μακεδονίας)4ος: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) 16.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ (Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Λάμπρου (Αν. Αττικής)4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών) 16.00: Ηρακλής - Απόλλων 1926 (Καυτανζόγλειο Στάδιο)Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Γούτας (Χαλκιδικής)4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής) Δευτέρα 23/3 15.00: Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας (Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Σπανός (Αχαΐας)4ος: Ρατσιάτος (Αργολίδας) Ρεπό: Τύρναβος
Άλλες ειδήσεις κατηγορίας
Αναβολές και στην 2η αγωνιστική της Football League
Επτά αναμετρήσεις περιλαμβάνει το μενού και της 2ης αγωνιστικής της ...
Οι «σφυρίχτρες» της 18ης αγωνιστικής
Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών, οι οποίοι θα διευθύνουν ...
Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής της Super League
Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών, οι οποίοι θα διευθύνουν τις ...
Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής της Football League
Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών, οι οποίοι θα "σφυρίξουν" στις ...
Η αγωνιστική των... εκλογών στην Football League
Το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής της Football League ανακοίνωσε η ...
Οι διαιητητές των αγώνων της Football League
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της 13ης αγωνιστικής ημέρα του ...
Football League: Το πρόγραμμα 8ης,9ης, και 10ης αγωνιστικής
Το ημερολογιακό πρόγραμμα της 8ης, 9ης και 10ης αγωνιστικής στους δύο ...
Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής των play offs
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ τα ονόματα των διαιτητών, οι οποίοι θα ...
Οι διαιτητές της 34ης αγωνιστικής
Τα ονόματα των διαιτητών οι οποίοι θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της ...