Νέα και ενημέρωση
Αθήνα, 13C°,
Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016
Ειδήσεις: Οικονομία
Σχετικά Νέα
Η ατζέντα της 21ης Ιανουαρίου
Τετάρτη 21 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Κύπελλο Ελλάδας Φάση των 16 15:00 Χανιά – ...
Η ατζέντα της 11ης Ιανουαρίου
Κυριακή 11 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 11η αγωνιστική (εξ αναβολής) 15:00 ...
Η ατζέντα της 17ης Δεκεμβρίου
Τετάρτη 17 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιρο Superleague ΟΠΑΠ, 15η αγωνιστική15:00 ...
Top Επιχειρήσεις
Αθήνα
clientThumb
Πάτρα
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Πάτρα
clientThumb

Η ατζέντα της 17ης Ιανουαρίου

Η ατζέντα της 17ης Ιανουαρίου
Σάββατο 17 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 20η αγωνιστική 15:00 Παναιτωλικός – Πανθρακικός (Novasports2) 17:15 Ολυμπιακός – Λεβαδειακός (Novasports1) 19:30 Πανιώνιος – ΠΑΟΚ (Novasports2) Superleague, Κάτω των 20, 19η αγωνιστική 11:00 Κέρκυρα – Ξάνθη 11:30 ΠΑΟΚ – Πλατανιάς 12:00 Εργοτέλης – Καλλονή 13:00 Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης 15:00 Ολυμπιακός – Παναιτωλικός Superleague, Κάτω των 17 Α’ Όμιλος, 7η αγωνιστική, Β’ Γύρος 10:00 Ολυμπιακός – Εργοτέλης 12:00 Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος Β’  Όμιλος, 2η αγωνιστική, 3ος Γύρος 13:30 Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα SuperLeague, Κάτω των 15 Α’ Όμιλος, 6η αγωνιστική, 2ος Γύρος 12:30 Ατρόμητος - Ολυμπιακός Β’ Όμιλος, 6η αγωνιστική, 2ος Γύρος 11:00 Παναιτωλικός – Βέροια 14:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ Φουτμπολ Λιγκ 1 16η αγωνιστική Νότιος Όμιλος 18:00 Αστέρας Μαγούλας – Πανηλειακός Βόρειος Όμιλος 15:00 Αιγινιακός – Αναγέννηση Γιαννιτσών Πρέμιερ, Αγγλία 22η αγωνιστική 14:45 Σάντερλαντ – Σαουθάμπτον (OTEsport1) 17:00 Άρσεναλ – Φούλαμ  (OTEsport1) 17:00 Κρίσταλ Πάλας – Στόουκ 17:00 Μάντσεστερ Σίτι – Κάρντιφ 17:00 Νόριτς – χαλ 17:00 Γουέστ Χαμ – Νιούκαστλ 19:30 Λίβερπουλ – Άστον Βίλα (OTEsport1) Λινγκ 1, Γαλλία 21η αγωνιστική  18:00 Μαρσέιγ – Βαλανσιέν 18:00 Μπαστιά – Μπορντό 21:00 Λοριάν – Γκινγκάμπ 21:00 Νις – Αζαξιό 21:00 Ρεν – Εβιάν 21:00 Σοσό – Μοντπελιέ Σιέρε Α, Ιταλία 20η αγωνιστική 19η αγωνιστική 19:00 Ρόμα – Λιβόρνο  (OTEsport3) 21:45 Γιουβέντους – Σαμπντόρια Ερεντιβίζε, Ολλανδία 19η αγωνιστική 19:45 Αλκμάαρ – Μπρέντα 20:45 Βαλβάικ – Χρόνιγκεν 20:45 Τσβόλε – Φίρεσε  (Novasports3)   21:45 Χέρενφεν – Ρόντα Πριμέρα, Ισπανία 20η αγωνιστική 17:00 Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης (OTEsport2) 19:00 Έλτσε – Βαγιεκάνο (OTEsport2) 21:00 Γρανάδα – Οσασούνα (OTEsport2) 23:00 Εσπανιόλ – Θέλτα (OTEsport2) Βέλγιο, Προ Λιγκ 22η αγωνιστική 19:00 Σταντάρ Λιέγης – Οστάνδη (ΟΠΑΠ TV) 21:00 Γάνδη – Κορτράικ 21:00 Σαρλερουά – Λέουβεν 21:00 Λιρς – Κλαμπ Μπριζ (Action24) 21:00 Ρεντ Σταρ Βάασλαντ – Μονς 21:00 Σερλκ Μπριζ – Λόκερεν Πορτογαλία, Πριμέρα Λίγκα 16η αγωνιστική 22:15 Αρούκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνα Κύπρος, Α’ κατηγορία 17η αγωνιστική 15:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Ανόρθωση 17:00 ΕΝ Παραλιμνίου – ΑΕΚ 18:00 Αλκή – Απόλλων Λεμεσσού Πρέμιερσιπ, Σκωτία 23η αγωνιστική 17:00 Αμπερντίν – Ινβερνές 19:00 Σέλτικ – Μάδεργουελ 17:00 Χιμπέρνιαν – Σεντ Μίρεν 17:00 Πάτρικ Θιστ – Κιλμάρνοκ 17:00 Ρος Κάουντι – Νταντί Γιουνάιτντ 17:00 ΣενΤζόνστον – Χαρτς Διεθνή φιλικά Πολωνία - Νορβηγία Μπάσκετ: 14η αγωνιστική Α1 16:00 Ηλυσιακός – Απόλλων Πάτρας 16:00 Ν.Κηφισιά – Τρίκαλα (Novasports3) 18:00 Άρης – ΚΑΟ Δράμας Βόλεϊ, Βόλεϊ λιγκ ανδρών, 13η αγωνιστική 20:00 Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου (Novasports1) 20:30 Άρης – Λαμία Α1 γυναικών 12η αγωνιστική 15:30 Ολυμπιακός – Ίωνες 17:00 ΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣ Μακεδόνες 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης – Παναθηναϊκός 18:30 ΦΟ Βριλησσίων - Ηρακλής 19:00 Πανναξιακός – Ηρακλής 20:00 ΑΕΚ - Μαρκοπούλου Κολύμβηση Χειμερινή ημερίδα 9-12 χρόνων Καταδύσεις Κύπελλο Χριστουγέννων Γ’,Δ’ κατηγορία (Βόλος) Πόλο Πρωτάθλημα Α1 ανδρών , 11η αγωνιστική 15:00 Νηρέας Λαμίας – ΑΝΟ Γλυφάδας 15:30 ΝΟ Βουλιαγμένης – ΝΟ Κέρκυρας 16:00 ΝΟ Χϊου – Παλαιό Φάληρο 17:00 Παναθηναϊκός – Πανιώνιος 18:00 Εθνικός – ΝΟ Αργοστολίου Συγχρονισμένη Ημερίδα ορίων, περιφέρεια Ράλι Ράλι Ντακάρ-13η μέρα: Λα Σερένα – Βαλπαραίσο (τερματισμός) Ράλι Μόντε Κάρλο – 3η μέρα (16:30 OTEsport3) Τένις  Αυστραλιανό όπεν (07:30 Eursport2, 09:30 Eurospot,11:40 Eurosport) Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Δανία) Β’ φάση Ι όμιλος 17:00 FYROM – Ουγγαρία 19:15 Αυστρία – Ισλανδία 21:30 Δανία - Ισπανία  
Άλλες ειδήσεις κατηγορίας
Μεσοβδόμαδα η 17η αγωνιστική
Το αναλυτικό πρόγραμμα της 15ης, 16ης και 17ης αγωνιστικής του ...
Η ατζέντα της 20ης Ιανουαρίου
Τρίτη 20 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Κύπελλο Ελλάδας Φάση των 16 19:30 Πανιώνιος ...
Η ατζέντα της 19ης Ιανουαρίου
Δευτέρα 19 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, Ελλάδα, 19η αγωνιστική 19.30 ...
Η ατζέντα της 18ης Ιανουαρίου
Κυριακή 18 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, Ελλάδα, 19η αγωνιστική 15:00 ...
Η ατζέντα της 16ης Ιανουαρίου
Παρασκευή 16 Ιανουαρίου Φουτμπολ Λιγκ, 13η αγωνιστική 1ος Όμιλος 16:00 ...
Η ατζέντα της 15ης Ιανουαρίου
Πέμπτη 15 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 18η αγωνιστική 19:30 Πλατανιάς – ...
Η ατζέντα της 12ης Ιανουαρίου
Δευτέρα 12 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Φουτμπολ Λιγκ, 12η αγωνιστική 1ος ...
Η ατζέντα της 10ης Ιανουαρίου
Σάββατο 10 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 11η αγωνιστική (εξ αναβολής) 15.00 ...
Η ατζέντα της 2ης Ιανουαρίου
Παρασκευή 2 ΙανουαρίουΠοδόσφαιροΚύπελλο Αγγλίας21:45 Κάρντιφ – ...