Νέα και ενημέρωση
Αθήνα, 10C°,
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
Ειδήσεις: Οικονομία
Σχετικά Νέα
Η ατζέντα της 21ης Ιανουαρίου
Τετάρτη 21 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Κύπελλο Ελλάδας Φάση των 16 15:00 Χανιά – ...
Η ατζέντα της 18ης Ιανουαρίου
Κυριακή 18 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, Ελλάδα, 19η αγωνιστική 15:00 ...
Η ατζέντα της 11ης Ιανουαρίου
Κυριακή 11 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 11η αγωνιστική (εξ αναβολής) 15:00 ...
Top Επιχειρήσεις
Βόλος
clientThumb
Αθήνα
clientThumb
Πάτρα
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb

Η ατζέντα της 4ης Ιανουαρίου

Η ατζέντα της 4ης Ιανουαρίου

Κυριακή 4 Ιανουαρίου

Ποδόσφαιρο

Superleague, 17η αγωνιστική

15:00 Ολυμπιακός – Πλατανιάς (Novasports2)

17:15 Ατρόμητος – Καλλονή (Novasports2)

17:15 Λεβαδειακός – Εργοτέλης (Novasports4)

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός (Novasports1)

Superleague, 17η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Κάτω των 20

10:00 Λεβαδειακός – Εργοτέλης

12:00 Ολυμπιακός – Πλατανιάς

12:30 Ατρόμητος – Καλλονή

15:00 Ξάνθη – Πανθρακικός

Φουτμπόλ Λιγκ, 11η αγωνιστική

1ος όμιλος

15:00 Καλλιθέα – Φωστήρας

15:00 Παναιγιάλειος – Επισκοπή

15:00 Άλιμος – Ερμιονίδα

18:00 Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης (OTEsport4)

2ος όμιλος

15:00 Λαμία – Αιγινιακός

15:00 Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος

15:00 Φωκικός – Ολ.Βόλου

15:00 Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου

16:00 Απόλλων 1926 – ΑΕΠ Ηρακλής (ΟΤΕsport5)

Γ’ εθνική

11η αγωνιστική

1ος όμιλος

15:00 ΑΟ Καβάλας – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

15:00 Έβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός

Πριμέρα, Ισπανία, 17η αγωνιστική

13:00 Χετάφε – Βαγιεκάνο (OTEsport1)

18:00 Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης (OTEsport1)

20:00 Εσπανιόλ – Εϊμπάρ (OTEsport1)

22:00 Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα (OTEsport1)

Πριμέιρα , 15η αγωνιστική

18:00 Βιτόρια Σετουμπάλ – Μορεϊρένσε

18:00 Μποαβίστα – Αρούκα

19:00 Γκιμαράες – Νάσιοναλ Μαδέιρα

21:15 Πενιαφέλ – Μπενφίκα

Σούπερ Λιγκ, Τουρκία, 16η αγωνιστική

13:30 Σίβασπορ – Καραμπούκσπορ

13:30 Ερσίγιεσπορ – Κασίμπασα

16:00 Εσκισεχίρσπορ – Γκαζιάντεσπορ

19:00 Μπεσίκτας - Γαλατασαράι

Κύπρος, Α’ κατηγορία, 15η αγωνιστική

15:00 Απόλλων Λεμεσού – ΑΕ Λεμεσού

16:00 Ανόρθωση – Ερμής Αραδίππου

18:00 Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα

Αγγλία, Κύπελλο

15:00 Ντόβερ Αθλέτικ – Κρίσταλ Πάλας

15:00 Σάντερλαντ – Λιντς

15:00 ΚΠΡ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ

17:00 Σαουθάμπτον – Ίπσουιτς

17:00 Στόουκ – Ρέξαμ

17:00 Μάντσεστερ Σίτι – Σέφιλντ Γουένστεϊ

17:00 Άστον Βίλα – Μπάκπουλ

17:00 Γέοβιλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

18:00 Τσέλσι – Γουότφορντ

19:30 Άρσεναλ - Χαλ

Γαλλία,  Κύπελλο, Φάση των 32

14:45 Παγκνί – Ιζέρ

14:45 Επινάλ – Μετς

15:15 Μπορντό – Τουλούζ

15:15 Σεντ Ετιέν – Νανσί

15:15 Λανς – Λυών (ΟΤΕsport2)

15:15 Νιμ – Μονακό (ΟΤΕsport4)

15:15 Κονσολάτ Μαρσέιγ – Αζαξιό

15:15 Ντινάν Λεχόν – Γκινγκάμπ

15:30 Μποβέ – Σολέτ

16:00 Δουνκέρκη – Ρεν

16:00 Οσέρ – Στρσβούργο

18:45 Καέν - Ντιζόν

21:45 Γκρενόμπλ – Μαρσέιγ (ΟΤΕsport5)

Μπάσκετ

Μπάσκετ Λιγκ ΣΚΡΑΤΣ

6η αγωνιστική, εξ αναβολής

17:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (Novasports3)

Ισπανία, πρωτάθλημα

13:00 Λαγκούν Άρο – Μούρθια

13:15 Λα Μπουίθα ντ’ ορ – Σαραγόσα

13:30 Χουβεντούτ Μπανταλόνα – Φουενλαμπράδα

14:00 Γκραν Κανάρια – Σεβίλλη(ΟΤΕsport3)

19:00 Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα

19:00 Ουνικάχα Μάλαγα – Σακομπέο Μπλούσενς

20:00 Λαμποράλ Κούτσα – Εστουντιάντες

21:00 Ρίβερ Ανδόρα – Ρεάλ Μαδρίτης

Ιταλία, πρωτάθλημα

19:15 Βαρέζε – Πιστόια

19:15 Βίρτους Ρόμα – Βίρτους Μπολόνια

19:15 Κρεμόνα – Αβελίνο

19:15 Πέζαρο – Καντού

19:15 Ρέτζιο Εμίλια – Καζέρτα

21:30 Βενέτσια – Σασάρι (ΟΤΕsport4)

ΝΒΑ

20:00 Κλίβελαντ Καβαλίερς – Ντάλας Μάβερικς  (OTEsport3)

01:00 Μαϊάμι Χιτ – Μπρούκλιν Νετς  (OTEsport3)

01:00 Ντιτρόιτ Πίστονς – Σακραμέντο Κινγκς

02:30 ΝΥ Νικς – Μιλγουόκι Μπακς

03:00 Φοίνιξ Σανς – Τορόντο Ράπτορς

04:30 Λ.Α Λέικερς – Ιντιάνα Πέισερς

Ποδόσφαιρο Σάλας, Χάρντερ Καπ, Γερμανία

18:45 Αγώνες (Eurosport2)

Βόλεϊ

Βόλεϊ Λιγκ ΟΠΑΠ, 11η αγωνιστική

18:30 Κηφισιά – ΜΕΝΤ

19:00 Παμβοχαϊκός – Άρης

Τένις

Τουρνουά Χόπμαν Καπ, Αυστραλία

11:30 Ομάδες – Μικτά

11:30 Μονά – Γυναίκες

13:00 Μονά - Άνδρες

14:30 Διπλά – Μικτά

04:00 Ομάδες – Μικτά

04:00 Μονά - Γυναίκες

05:30 Μονά - Άνδρες

07:00 Διπλά - Μικτά

Ράλι Ντακάρ

19:40 1η διαδρομή (Eurosport)

Χιονοδρομίες

Αλπικό Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ζάγκρεμπ, Κροατία

10:45 1η φάση σλάλομ γυναικών (Eurosport)

14:00 2η φάση σλάλομ γυναικών (Eurosport)

Βορινό Σύνθετο, Παγκόσμιο Κύπελλο, ανδρών, Σκόνακ, Γερμανία

10:45 HS 106 (Eurosport2)

13:45 Γκούντερσεν (Eurosport2)

Λουτζ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Κούνιγκσι, Γερμανία

11:45 Πρώτο πέρασμα ανδρών (Eurosport2)

15:30 Σκυταλοδρομία ομάδων (Eurosport2)

Σκι Αντοχής, Τουρ ντε Σκι, Όμπερσντορφ, Γερμανία

12:00 Καταδίωξη γυναικών (Eurosport)

13:00 Καταδίωξη ανδρών (Eurosport)

Ελεύθερα Άλματα, τουρνυοά «Φορ Χιλς», Ίνσμπουργκ, Αυστρία

14:45 HS 130 (Eurosport)

Νταρτς

Τουρνουά Φρίμλεϊ Γκριν, Αγγλία

16:30 2η μέρα (Eurosport2)

19:45 2η μέρα (Eurosport)

 

Άλλες ειδήσεις κατηγορίας
Η ατζέντα της 20ης Ιανουαρίου
Τρίτη 20 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Κύπελλο Ελλάδας Φάση των 16 19:30 Πανιώνιος ...
Η ατζέντα της 19ης Ιανουαρίου
Δευτέρα 19 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, Ελλάδα, 19η αγωνιστική 19.30 ...
Η ατζέντα της 17ης Ιανουαρίου
Σάββατο 17 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 20η αγωνιστική 15:00 Παναιτωλικός ...
Η ατζέντα της 16ης Ιανουαρίου
Παρασκευή 16 Ιανουαρίου Φουτμπολ Λιγκ, 13η αγωνιστική 1ος Όμιλος 16:00 ...
Η ατζέντα της 15ης Ιανουαρίου
Πέμπτη 15 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 18η αγωνιστική 19:30 Πλατανιάς – ...
Η ατζέντα της 12ης Ιανουαρίου
Δευτέρα 12 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Φουτμπολ Λιγκ, 12η αγωνιστική 1ος ...
Η ατζέντα της 10ης Ιανουαρίου
Σάββατο 10 Ιανουαρίου Ποδόσφαιρο Superleague, 11η αγωνιστική (εξ αναβολής) 15.00 ...
Η ατζέντα της 6ης Ιανουαρίου
Τρίτη 6 ΙανουαρίουΠοδόσφαιροSuperleague, πρωτάθλημα κάτω των 15Α’ Όμιλος, 4η ...
Η ατζέντα της 2ης Ιανουαρίου
Παρασκευή 2 ΙανουαρίουΠοδόσφαιροΚύπελλο Αγγλίας21:45 Κάρντιφ – ...