Νέα και ενημέρωση
Αθήνα, 8C°,
Σάββατο, 3 Δεκεμβρίου 2016
Ειδήσεις: Οικονομία
Σχετικά Νέα
Ντέρμπι ΠΑΟΚ - Άρη στο βόλεϊ
Ντέρμπι Θεσσαλονίκης έβγαλε η κληρωτίδα για την Γ' Φάση του Κυπέλλου ...
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρεμιέρας στο βόλεϊ
Η ΕΣΑΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τα ονόματα των διαιτητών που θα ...
Το πρόγραμμα Volleyleague 2014-15
Η λίγκα του βόλεϊ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Α1 για την ερχόμενη σεζόν ...
Top Επιχειρήσεις
Αθήνα
clientThumb
Πάτρα
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Πάτρα
clientThumb

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου στο βόλεϊ

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου στο βόλεϊ

Η ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ανδρών - Γυναικών. 
 
Αναλυτικά:
 
 
Κύπελλο Ανδρών: Β΄ Φάση 2η Αγωνιστική  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Τετάρτη 17/12/2014 N.Περάμου
20.00
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Σταρίδας-Παπαστάμος
Τετάρτη 17/12/2014 Χαλκιοπούλειο
15.30
ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
-
ΑΠΣ ΦΘΙΑ
Παρασκευάς-Σακελλάρης
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Σκύδρας
19.00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Λιαρός-Σωμαράκης
Τετάρτη 17/12/2014 ΕΑ Πατρών 19.30 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ  - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΕΤ. 2013 Γκόλφης - Μπακλέσης
Πέμπτη 18/12/2014 ΕΑΝΚ Ιωαννίνων
18.00
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Τσαμουρτζής-Πορτοκαλίδης
Κυριακή 21/12/2014 Κατσάνειο
17.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΓΕ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Αβραμίδης-Μπουγιούκας
*Εκκρεμούν να οριστούν οι αγώνες  ΑΟ Αστέρας Νίκαιας – ΑΟ Μυτιλήνης, ΟΠ Ρεθύμνου – ΣΦΠ Χανίων
 
Το πρόγραμμα των αγώνων της Β' φάσης του Κυπέλλου Ανδρών (2η αγωνιστική) και Γυναικών (1η αγωνιστική) έχουν ως εξής:
 
 
Κύπελλο Γυναικών: Β΄ Φάση 1η Αγωνιστική  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Τρίτη 16/12/2014 Κονταξοπούλειο
21.30
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
ΜΕΝΤ
Χατζηπαντελή-Σταυριανίδης
Τρίτη 16/12/2014 14o Γυμνα.Λάρισας
21.00
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
-
ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κατσιούλης-Μπατσίλα
Τρίτη 16/12/2014 Ν.Ιωνίας Βόλου
20.30
ΑΣ BV ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
-
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Τόκα-Παρασκευάς
Τετάρτη 17/12/2014 Κονταξοπούλειο
21.30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-
ΑΣ ΑΡΗΣ
Κουκουμάκας-Παπακοσμάς
Τετάρτη 17/12/2014 Ν.Σαμαράς
19.30
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
-
ΑΣΑ ΕΒΡΟΣ
Σταματόπουλος-Μαργαριτίδης
Τετάρτη 17/12/2014 Χαλκιοπούλειο
20.00
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
-
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Παρασκευάς-Σακελλάρης
Τετάρτη 17/12/2014 Ν.Φιλαδελφείας
18.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
Μόσιαλος-Γεωργάκη
Τετάρτη 17/12/2014 Γ.Παπασιδέρης
21.30
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
 Ράντσιου-Πάτση
Τετάρτη 17/12/2014 Γεώρ.Γαλανόπουλος-Λουτράκι
21.00
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
-
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Τετάρτη 17/12/2014 Ρεθύμνου
20.00
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
Κανακάκης-Τραχαλάκη
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Μεσολογγίου
17.30
ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
-
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
Γεράνιος-Γκόλφης
Τετάρτη 17/12/2014 ΕΑ Πατρών
21.30
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
-
ΓΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
Μπακλέσης-Πετούσης
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Κοζάνης
20.00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Δανιηλίδου-Καραπάνου
Τετάρτη 17/12/2014 ΕΑΚ Σταυρούπολης
19.30
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Μπουκουβάλα-Κάλλης
Τετάρτη 17/12/2014 Βότση
21.00
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
-
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
Γεωργιάδου-Παπαδόπουλος
Τετάρτη 17/12/2014 Μίκρας
21.00
 ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
-
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
Στεργιόπουλος Α.-Τσιούλα
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Μακροχωρίου
20.00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
Πορτοκαλίδης-Καραγκελίδης
Πέμπτη 18/12/2014 Π.Νικολαϊδης
19.30
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
-
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Παπαδογιάννης-Δαλέκου
Πέμπτη 18/12/2014 Ν.Παξιμαδάς
21.00
ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
-
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Βλάχος-Καντλή
Παρασκευή 19/12/2014 Καρέα
21.30
ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Χαμπιλού-Χρηστίδης Αλ.
Παρασκευή 19/12/2014 Γ.Κάκουρης
21.45
AO ΕΝΩΣΗ ΗΛΙΟΥ
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Παγκοζίδης-Πολίτης
 

Άλλες ειδήσεις κατηγορίας
Το πρόγραμμα της Εθνικής
Οριστικοποιήθηκε το πρόγραμμα των αγώνων της Εθνικής ομάδας για τα ...
Συγχαρητήρια από ΠΑΕ για το Κύπελλο (pic)
Μέσω facebook η ΠΑΕ ΠΑΟΚ συνεχάρη την ομάδα βόλεϊ του "Δικεφάλου του Βορρά" ...
Πρόγραμμα και διαιτητές για τους «16» του Κυπέλλου
Η ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές της φάσης ...
Το πρόγραμμα της 3ης φάσης του Κυπέλλου
Η ΕΠΟ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας. Τα ...
Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του Κυπέλλου
Η ΕΠΟ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της 3ης και τελευταίας αγωνιστικής, της ...
Το πανόραμα του Κυπέλλου
Με πέντε αναμετρήσεις άνοιξε σήμερα η αυλαία της 2ης αγωνιστικής των ...
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου
Η ΕΠΟ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής της φάσης των ...
Το... κυρίως πιάτο του Κυπέλλου
Σήμερα διεξάγονται δέκα παιχνίδια της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου ...
Το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου
Δείτε το τελικό τηλεοπτικό πρόγραμμα των μεταδόσεων από το κανάλι ...