Νέα και ενημέρωση
Αθήνα, 11C°,
Δευτέρα, 5 Δεκεμβρίου 2016
Ειδήσεις: Οικονομία
Σχετικά Νέα
Η ατζέντα της 16ης Δεκεμβρίου
Τρίτη 16 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΜπουντεσλίγκα, Γερμανία, 16η αγωνιστική21:00 ...
Η ατζέντα της 3ης Δεκεμβρίου
Τετάρτη 3 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροSuperleague6η αγωνιστική (εξ αναβολής)15:00 ...
Η ατζέντα της 2ας Δεκεμβρίου
Τρίτη 2 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΠρέμιερ, Αγγλία, 14η αγωνιστική21:45 Λέστερ – ...
Top Επιχειρήσεις
Αθήνα
clientThumb
Πάτρα
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Πάτρα
clientThumb

Η ατζεντα της 7ης Δεκεμβρίου

Η ατζεντα της 7ης Δεκεμβρίου

Κυριακή 7  Δεκεμβρίου

Σούπερ Λιγκ, 12η αγωνιστική

15.00 Ξάνθη-ΠΑΟΚ(Novasports2)

17.15 Νίκη Β.-Καλλονή (Novasports4)

17.15 Παναιτωλικός-Πανιώνιος (Novasports2)

17.15 ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports3)

19.30 Αστέρας Τρ.-Παναθηναϊκός (Novasports1)

Πρωτάθλημα Superlaegue, K20

13η αγωνιστική

11:00 Νίκη Βόλου – Καλλονή

11:00 ΠαναιτωλικόςΠανιώνιος

13:30 Κέρκυρα – Ατρόμητος

Πρωτάθλημα Superleague K17

Όμιλος Α’, 3η αγωνιστική, Β’ Γύρος

12:00 Αστ.Τρίπολης – Ατρόμητος

12:00 ΟΦΗ – Εργοτέλης

14:00 Λεβαδειακός – Πανιώνιος

16:00 Καλλονή – Ολυμπιακός

Όμιλος Β’, 5η αγωνιστική, 2ος Γύρος

10:30 Κέρκυρα – ΠΑΟΚ

14:00 Βέροια – Πανθρακικός

Πρωτάθλημα Superleague K15

Όμιλος Α’, 2η αγωνιστική, 2ος Γύρος

15:00 Παναθηναϊκός – Πλατανιάς

Όμιλος Β’, 2η αγωνιστική, 2ος Γύρος

14:00 Πανθρακικός - ΠΑΟΚ

 Φούτμπολ Λιγκ,  7η αγωνιστική

1ος όμιλος

15.00 Φωστήρ-ΑΕ Ερμιονίδας

15.00 Αχαρναϊκός-Αλιμος

18.00 ΑΕΚ-Επισκοπή (OTEsport4)

2ος όμιλος

15.00 Ζάκυνθος-Αναγέν. Καρδίτσας

15.00 Τύρναβος-Πιερικός

15.00 Αιγινιακός-Λάρισα

15.00 Απόλλων Σμ.-Φωκικός

Γ’ Εθνική

9η αγωνιστική

1ος όμιλος

15.00 Αρης-Απόλλων Αρναίας (Novasports3)

15.00 Πανσερραϊκός-Βυζάντιο

15.00 Θύελλα Φ.-Αναγέννηση Γιαν.

15.00 Εβρος Σουφλίου-Αρης Ακροπ.

15.00 Εθνικός Αλεξ.-Δόξα Δρ.

15.00 Καβάλα-Ηρακλής Αμπελ.

15.00 Ορφέας Ελευθ.-Εθνικός Αγιον.

15.00 Καστοριά-Καμπανιακός

 2ος όμιλος

15.00 Τρίκαλα-Οπούντιος Μαρτίνου

15.00 Εθνικός Φιλ.-Πυρσός Γρεβενών

15.00 Αχιλλέας Νεοκ.-Αναγέννηση Αρτ.

15.00 Λευκάδια Ν.-Δωτιεύς Αγιάς

15.00 Ρήγας Φεραίος-Πύρασος Ν. Αγχ.

15.00 Κοζάνη-Οικονόμος

15.00 Καραϊσκάκης-Βατανιακός

15.00 Ενωση Απ. Παύλου-Θεσπρωτός

 3ος όμιλος

15.00 Αχαϊκή-Παναργειακός

15.00 Αστέρας Μαγ.-Καλαμάτα

15.00 Βύζας Μεγ.-ΠΑΟ Λουτρακίου

15.00 Δόξα Ν. Μανωλ.-Παμβουπρασιακός

15.00 Ερμής Κιβερίου-Αιολικός

 4ος όμιλος

15.00 Γιούχτας-Ατρόμητος Π.

15.00 Εθνικός Π.-ΠΑΟ Κρουσσώνος

15.00 Νέα ιωνία-Κηφισιά

15.00 Αναγ. Ιεράπετρας-Ηλυσιακός

15.00 Κεραυνός Γλυφ.-Ηρόδοτος

15.00 Τριγλία Ραφήνας-Κισσαμικός

15.00 Ιωνικός-Κυανούς Αστήρ Βάρης

 Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλία, 15η αγωνιστική

15.30 Γουέστ Χαμ-Σουόνσι (OTEsport1)

18.00 Αστον Βίλα-Λέστερ (OTEsport1)

 Ligue1, Γαλλία,  17η αγωνιστική

15.00 Εβιάν-Λιόν

18.00 Λανς-Λιλ

18.00 Ρεμς-Γκινγκάμπ (Novasports7)

22.00 Μαρσέιγ-Μετς (Novasports2)

 Μπουντεσλίγκα, Γερμανία, 14η αγωνιστική

16.30 Αμβούργο-Μάιντζ (OTEsport5)

18.30 Αϊντραχτ Φρ.-Βέρντερ Βρ. (OTEsport5)

 Μπουντεσλίγκα2, Γερμανία, 16η αγωνιστική

14:30 Καρλσρούη – Άιντραχτ Φρ.

14:30 Ουνιόν Βερολίνου – FSV Φρανκφούρτης

14:30 Λειψία – Ινγκολσταντ (OTEsport5)

Σέριε Α, Ιταλία, 14η αγωνιστική

13.30 Νάπολι-Εμπολι (OTEsport2)

16.00 Αταλάντα-Τσεζένα (OTEsport6)

16.00 Τζένοα-Μίλαν (OTEsport2)

16.00 Πάρμα-Λάτσιο (OTEsport3)

21.45 Ιντερ-Ουντινέζε (OTEsport1)

 Ερεντιβίζε, Ολλανδία, 15η αγωνιστική

13.30 Τσβόλε-Ντεν Χάαγκ

15.30 Ουτρέχτη-Χεράκλες

15.30 Γκρόνινγκεν-Χερενφέιν

17.45 Φίτεσε-Τβέντε

 Πριμέρα, Ισπανία, 14η αγωνιστική

13.00 Βαγιεκάνο-Σεβίλη (OTEsport1)

18.00 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ (OTEsport2)

20.00 Βιγιαρεάλ-Σοσιεδάδ (OTEsport2)

22.00 Γρανάδα-Βαλένθια(OTEsport2)

 Πριμέιρα Λίγκα, Πορτογαλία, 12η αγωνιστική

18.00 Μορεϊρένσε-Πάκος Φερέιρα

18.00 Αρούκα-Πενιαφέλ

22.15 Μπράγκα-Γκιμαράες

Πρέμιερ Λιγκ, Ρωσία, 17η αγωνιστική

12.30 Τέρεκ Γκρόζνι-Λοκομοτίφ Μ.

15.00 Ντιναμό Μ.-Αμκάρ

 

Μπάσκετ

Μπάσκετ Λιγκ ΣΚΡΑΤΣ,  10η αγωνιστική

12.30 Ολυμπιακός-Κόροιβος (ΟΤΕsport3)

Α2 γυναικών, 10η αγωνιστική

12.00 Σούρμενα-Ας Κώων Ιπποκράτης

13.00 Παναθλητικός-Αναγέννηση Ν.Ρ.

13.30 Τερψιθέα Γλυφάδας-Πρωτεέας Βούλας

14.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Βόλου

Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00 Βαλένθια – Λαμποράλ Κούτσα (OTEsport6)

21:00 Εστουδιάντες – Ρεάλ Μαδρίτης (OTEsport5)

Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30 Σάσαρι – Αρμάνι Μιλάνο (ΟΤΕsport6)

ΝΒΑ

20.00 Μπόστον-Ουάσινγκτον (OTEsport3)          

22.30 Ατλάντα Χοκς-Ντένβερ Ν. (OTEsport3)

01:00 Μέμφις Γκρίζλις-Μαϊάμι Χιτς

01.00 Ντιτρόιτ Πίστονς-Οκλαχόμα Θ.

02.30 Νιού Γιόρκ Νικς-Πόρτλαντ Τ. Μπλ.                                                                               

02:30 Ντάλας Μ.-Μιλγουόκι Μπ.                            

04:30 Λος Αντζελες Λέικερς-Νιού Ορλεανς Π.

Βόλεϊ

Βόλεϊ Λιγκ ΟΠΑΠ, 7η αγωνιστική

18.00 Κηφισιά-Αρης

Α1 γυναικών, 9η αγωνιστική

16.00 Ανατόλια-Μαρκόπουλο

Χάντμπολ

Α1 ανδρών, 10η αγωνιστική

12.30 ΑΕΚ-Διομήδης Άργους

16.00 Αν.Βύρωνα – Ποσειδών Λουτρακίου

Κολύμβηση

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 25άρας πισίνας, Ντόχα

17:00 Τελικοί (Eurosport2)

Χιονοδρομίες

Παγκόσμιο Κύπελλο, Λιλεχάμερ, Νορβηγία

Βορινό Σύνθετο

09:45 HS 138 (Eurosport)

14:45 Gudersen (Eurosport2)

Σκι Αντοχής

10:45 10χλμ γυναικών κλασσικό (Eurosport)

12:45 15 χλμ ανδρών, κλασσικό (Eurosport)

15:15 Ελεύθερα άλματα (Eurosport)

Αλπικό Σκι, Μπίβερ Κιρκ, ΗΠΑ

18:30 Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport)

21:30 Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport)

Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέι Λουζ, Καναδάς

19:45 Super-G γυναικών (Eurosport)

Δίαθλο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Όστερσουντ, Σουηδία

12:00 Καταδίωξη ανδρών (Eurosport)

14:15 Καταδίωξη γυναικών (Eurosport)

 

Άλλες ειδήσεις κατηγορίας
Η ατζέντα της 31ης Δεκεμβρίου
Τετάρτη 31 ΔεκεμβρίουΜπάσκετΝΒΑ20:00 Μπόστον Σέλτικς – Σακραμέντο ...
Η ατζέντα της 29ης Δεκεμβρίου
Δευτέρα 29 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΠρέμιερ Λιγκ, Αγγλία, 19η αγωνιστική22.00 ...
Η ατζέντα της 21ης Δεκεμβρίου
Κυριακή 21 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΣούπερ Λίγκα, 15η αγωνιστική15.00 ...
Η ατζέντα της 17ης Δεκεμβρίου
Τετάρτη 17 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιρο Superleague ΟΠΑΠ, 15η αγωνιστική15:00 ...
Η ατζέντα της 11η Δεκεμβρίου
Πέμπτη 11  ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΓιουρόπα Λιγκ19:00 Ντνίπρο – Σεντ Ετιέν ...
Η ατζέντα της 9ης Δεκεμβρίου
Τρίτη 9 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΤσάμπιονς Λιγκ21:45 Ολυμπιακός – Μάλμε ...
Η ατζέντα της 6ης Δεκεμβρίου
Σάββατο 6 ΔεκεμβρίουΣούπερΛιγκ ΟΠΑΠ, 12η αγωνιστική15.00 Βέροια-Πλατανιάς ...
Η ατζέντα της 4ης Δεκεμβρίου
Πέμπτη 4 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροSuperleague6η αγωνιστική (εξ αναβολής)17:15 Νίκη ...
Η ατζέντα της 1ης Δεκεμβρίου
Δευτέρα 1η ΔεκεμβρίουΦούτμπολ Λιγκ1ος όμιλος6η αγωνιστική18:00 ...