Νέα και ενημέρωση
Αθήνα, 14C°,
Παρασκευή, 2 Δεκεμβρίου 2016
Ειδήσεις: Οικονομία
Σχετικά Νέα
Η ατζέντα της 16ης Δεκεμβρίου
Τρίτη 16 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΜπουντεσλίγκα, Γερμανία, 16η αγωνιστική21:00 ...
Η ατζέντα της 3ης Δεκεμβρίου
Τετάρτη 3 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροSuperleague6η αγωνιστική (εξ αναβολής)15:00 ...
Η ατζέντα της 2ας Δεκεμβρίου
Τρίτη 2 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΠρέμιερ, Αγγλία, 14η αγωνιστική21:45 Λέστερ – ...
Top Επιχειρήσεις
Αθήνα
clientThumb
Πάτρα
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb
Πάτρα
clientThumb

Η ατζέντα της 6ης Δεκεμβρίου

Η ατζέντα της 6ης Δεκεμβρίου

Σάββατο 6 Δεκεμβρίου

ΣούπερΛιγκ ΟΠΑΠ, 12η αγωνιστική

15.00 Βέροια-Πλατανιάς (Novasports3)

17.15 Κέρκυρα-Ατρόμητος (Novasports3)

19.30 Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1)

Πρωτάθλημα Superlaegue, K20

13η αγωνιστική

10:00 Βέροια – Πλατανιάς

12:30 ΟΦΗ – Λεβαδειακός

13:00 Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα

13:30 Ξάνθη – ΠΑΟΚ

15:00 Αστ.Τρίπολης – Παναθηναϊκός

Πρωτάθλημα Superleague K17

Όμιλος Α’, 3η αγωνιστική, Β’ Γύρος

13:15 Παναθηναϊκός – Πλατανιάς

Όμιλος Β’, 5η αγωνιστική, 2ος Γύρος

11:00 Νίκη Βόλου – ΠΑΣ Γιάννινα

11:00 Παναιτωλικός – Ξάνθη

Πρωτάθλημα Superleague K15

Όμιλος Α’, 2η αγωνιστική, 2ος Γύρος

10:30 Αστ.Τρίπολης – Καλλονή

10:30 Ολυμπιακός – ΟΦΗ

15:00 Εργοτέλης - Ατρόμητος

Όμιλος Β’, 2η αγωνιστική, 2ος Γύρος

11:00 Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα

11:00 Κέρκυρα – Παναιτωλικός

13:00 Βέροια – Νίκη Βόλου

Γ’ Εθνική

9η αγωνιστική

3ος όμιλος

14:00 Ζακυνθιακός - Μανδραϊκός

Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλία, 15η αγωνιστική

14.45 Νιουκάστλ-Τσέλσι (OTEsport 1)

17.00 Χαλ-Μπρόμγουιτς

17.00 Λίβερπουλ-Σάντερλαντ

17.00 ΚΠΡ-Μπέρνλι

17.00 Στόουκ-Αρσεναλ (OTEsport1)

17.00 Τότεναμ-Κρίσταλ Πάλας

19.30 Μάντσεστερ Σ.-Εβερτον (OTEsport1)

 Ligue1, Γαλλία, 17η αγωνιστική

18.00 Παρί Σ. Ζερμέν-Ναντ (Novasports6)

21.00 Μπορντό-Λοριάν

21.00 Καέν-Νις

21.00 Ρεν-Μονπελιέ

21.00 Σεντ Ετιέν-Μπαστιά (Novasports2)

 Μπουντεσλίγκα, Γερμανία, 14η αγωνιστική

16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα(OTEsport4)

16.30 Αννόβερο-Βόλφσμπουργκ (OTEsport5)

16.30 Στουτγάρδη-Σάλκε (OTEsport3)

16.30 Κολονία-Αουγκσμπουργκ (OTEsport6)

16.30 Πάντερμπορν-Φράιμπουργκ

19.30 Μπάγερν-Λεβερκούζεν (OTEsport3)

Μπουντεσλίγκα 2, Γερμανία, 16η αγωνιστική

14:00 Καϊζερσλάουτερν – Αουέ (ΟΤΕsport5)

14:00 Ντόρμσταντ – Γκρόιτερ Φιρτ

 Serie Α, Ιταλία, 14η αγωνιστική

19.00 Ρόμα-Σασουόλο  (OTEsport4)

21.45 Τορίνο-Παλέρμο (OTEsport1)

 Ερεντιβίζε, Ολλανδία, 15η αγωνιστική

19.30 ΑΖ Αλκμααρ-Γκόου Αχεντ Ιγκλς

19.30 Εξέλσιορ-Φέγενορτ

20.45 Καμπούρ-Μπρέντα

21.45 Ντόρντρεχτ-Αϊντχόφεν

21.45 Αγιαξ-Βίλεμ (Novasports3)

Πριμέρα, Ισπανία, 14η αγωνιστική

17.00 Ελτσε-Ατλέτικο Μ. (OTEsport2)

19.00 Αθλέτικ Μπιλμπάο-Κόρδοβα (OTEsport2)

21.00 Ρεάλ Μ.-Θέλτα (OTEsport2)

23.00 Λα Κορούνια-Μάλαγα (OTEsport2)

Πριμέιρα Λίγκα, Πορτογαλία, 12η αγωνιστική

18.00 Ρίο Αβε-Ζιλ Βιθέντε (ACTION 24)

20.00 Εστορίλ-Σετούμπαλ

22.15 Ακαδέμικα-Πόρτο (ACTION 24)

Πρέμιερ Λιγκ, Ρωσία,  17η αγωνιστική

15.45 Ζενίτ-Κράσνονταρ (ACTION 24)

18.00 Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μ.

Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Παγκόσμιο Κύπελλο, Καναδάς

19:00 Κλήρωση (Eurosport2)

Μπάσκετ

Μπάσκετ Λιγκ ΣΚΡΑΤΣ,  9η αγωνιστική

17.00 Αρης-ΑΕΚ (Novasports2)

17.00 Κολοσσός-Τρίκαλα (Novasports2)

17.00 ΑΕΝΚ Δημουλάς-Ρέθυμνο (Novasports2)

17.00 Απόλλων Πατρών-ΠΑΟΚ   (Novasports2)

17.00 Πανελευσινιακός-ΚΑΟΔ   (Novasports2)

18.30 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports3)                                

Α2 ανδρών, 9η αγωνιστική

17.00 ΟΦΗ-Λιβαδειά

17.00 Ερμής Λαγκαδά-Δόξα Λευκάδας

17.00 Αετός-Λαύριο

17.00 Φίλιππος Β.-Αρκαδικός

17.00 Ηλυσιακός-Ψυχικό

17.00 Καβάλα-Παγκράτι

17.00 Εθνικός-Ηρακλής

Α2 γυναικών,10η αγωνιστική

16.00 Παναθηναϊκός-Αθηναϊκός

ΝΒΑ

02.30 Ντιτρόιτ-Φιλαδέλφεια

03.00 Σικάγο-Γκόλντεν Στέιτ  (OTEsport3)                                                                             

03:00 Χιούστον Ρ.-Φοίνιξ Σανς

03.30 Σαν Αντόνιο Σπερς-Μινεσότα Τ.   

05.00 Σακραμέντο Κ.-Ορλάντο Μ.

05.30 Λ. Αντζελες Κλίπερς-Νιού Ορλεανς

Βόλεϊ

Βόλεϊ Λιγκ ΟΠΑΠ , 7η αγωνιστική

17:00 Ορεστιάδα – Ολυμπιακός (Novasports7)

19:00 Φοίνικας Σύρου – Λαμία

Α1 γυναικών, 9η αγωνιστική

17.00 Ολυμπιακός-Πανναξιακός

17:30 ΑΕΚ – Ηλιούπολη (ΝΕΡΙΤsports)

Χάντμπολ

Α1 ανδρών, 10η αγωνιστική

18.00 ΠΑΟΚ-Δράμα 86

18.00 Φίλιππος Β.-ΙΕΚ Ξυνή

18.00 Κιλκίς-ΑΣΕ Δούκα

18.30 ΧΑΝΘ-Φοίβος Συκεών

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα γυναικών, προκριματικά, πρώτη φάση

13:00 Σλοβενία - Λευκορωσία

15:20 Πορτογαλία – Ισραήλ

15:30 Ελβετία – Ελλάδα

18:45 Π.Γ.Δ.Μ – Ισλανδία

19:25 Τουρκία - Αυστρία

Πόλο

Α1 ανδρών, 4η αγωνιστική

14.00 Καλαμάκι-Χίος

16.00 Γλυφάδα-Εθνικός

19.00 Φάληρο-Παναθηναϊκός

19.00 Πανιώνιος-Νηρέας Λαμίας

Α1 γυναικών, 3η αγωνιστική

16.00 Βουλιαγμένη-Ρέθυμνο

16.00 Ολυμπικαός-Ηρακλής

16.30 Τρίτων Αμαρ.-Γλυφάδα

17.00 Ν.Ο. Βόλου-Εθνικός

Χιονοδρομίες

Βορινό Σύνθετο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Λιλεχάμερ, Νορβηγία

09:45 HS 138 (Eurosport)

13:00 Gundersen γυναικών  (Eurosport2)

Σκι Αντοχής, Παγκόσμιο Κύπελλο, Λιλεχάμερ, Νορβηγία

10:45 5χλμ γυναικών, ελεύθερη τεχνική (Eurosport)

13:45 10 χλμ ανδρών (Eurosport)

17:00 Άλμα με σκι (Eurosport)

Δίαθλο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Όστερσουντ, Σουηδία

12:15 Σπριντ ανδρών (Eurosport)

15:30 Σπριντ γυναικών (Eurosport)

Αλπικό Σκι, Μπίβερ Κιρκ, ΗΠΑ

19:45 Super-g ανδρών (Eurosport)

Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέι Λουζ, Καναδάς

21:30 Κατάβαση γυναικών (Eurosport)

Λουτζ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέικ Πλάσιντ, ΗΠΑ

20:00 Ομαδική Σκυταλοδρομία (Eurosport2)

 

Άλλες ειδήσεις κατηγορίας
Η ατζέντα της 31ης Δεκεμβρίου
Τετάρτη 31 ΔεκεμβρίουΜπάσκετΝΒΑ20:00 Μπόστον Σέλτικς – Σακραμέντο ...
Η ατζέντα της 29ης Δεκεμβρίου
Δευτέρα 29 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΠρέμιερ Λιγκ, Αγγλία, 19η αγωνιστική22.00 ...
Η ατζέντα της 21ης Δεκεμβρίου
Κυριακή 21 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΣούπερ Λίγκα, 15η αγωνιστική15.00 ...
Η ατζέντα της 17ης Δεκεμβρίου
Τετάρτη 17 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιρο Superleague ΟΠΑΠ, 15η αγωνιστική15:00 ...
Η ατζέντα της 11η Δεκεμβρίου
Πέμπτη 11  ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΓιουρόπα Λιγκ19:00 Ντνίπρο – Σεντ Ετιέν ...
Η ατζέντα της 9ης Δεκεμβρίου
Τρίτη 9 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροΤσάμπιονς Λιγκ21:45 Ολυμπιακός – Μάλμε ...
Η ατζεντα της 7ης Δεκεμβρίου
Κυριακή 7  ΔεκεμβρίουΣούπερ Λιγκ, 12η αγωνιστική15.00 Ξάνθη-ΠΑΟΚ(Novasports2)17.15 ...
Η ατζέντα της 4ης Δεκεμβρίου
Πέμπτη 4 ΔεκεμβρίουΠοδόσφαιροSuperleague6η αγωνιστική (εξ αναβολής)17:15 Νίκη ...
Η ατζέντα της 1ης Δεκεμβρίου
Δευτέρα 1η ΔεκεμβρίουΦούτμπολ Λιγκ1ος όμιλος6η αγωνιστική18:00 ...