Τον αντικαταστάτη του Σάιμον Μινιολέ κάτω από τα δοκάρια βρήκε η ...
Τρεις μεταγραφές για Σάντερλαντ
Τριπλό μεταγραφικό χτύπημα για τη Σάντερλαντ, η οποία ανακοίνωσε πως ...

Επτάψυχες... Μαυρόγατες!

Με γκολ του Κόλμπακ δέκα δευτερόλεπτα πριν από τη συμπλήρωση των 5' των καθυστερήσεων, η Σάντερλαντ πήρε χρυσό βαθμό στην Ουαλία, ισοφαρίζοντας σε 2-2 την Κάρντιφ.Οι Μαυρόγατες ισοφάρισαν στο 83' με τον Φλέτσερ και πήραν αυτό που - βάσει εμφάνισης- άξιζαν στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Κόλμπακ. Οι γηπεδούχοι είχαν προηγηθεί με 2-0 χάρη στα τέρματα των Ματς στο 6' και Κάμπελ στο 58'. Η Σάντερλαντ, έτσι, παρέμεινε για 4ο ματς χωρίς ήττα (3 "Χ", 1 νίκη), ωστόσο βρίσκεται ακόμα στην τελευταία θέση με 14 βαθμούς. Τρίτο ματς χωρίς νίκη για την Κάρντιφ, που βέβαια προέρχεται και από τις αντιδράσεις που έφερε η απόφαση του Ταν να απολύσει τον Μακάι. Αναλυτικά τα αποτελέσματα, οι σκόρερ και το υπόλοιπο πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής: Σάββατο (28/12) Γουέστ Χαμ - Γουέστ Μπρομ 3-3 (4' Κόουλ, 65' Μαϊγκά, 67' Νόλαν - 40', 45'+1' Ανελκά, 69' Μπεραϊνο) Νόριτς Σίτι - Μάντσεστερ Γ. 0-1 (57' Γουέλμπεκ) Αστον Βίλα - Σουόνσι Σίτι 1-1 (7' Αγκμπονλαχόρ - 36' Λαμάχ) Χαλ Σίτι - Φούλαμ 6-0 (49' Ελ Μοχαμαντί, 60', 84' Κόρεν, 63' Μπόιντ, 67' Χάντλεστοουν, 74' Φράιατ) Μάντσεστερ Σ. - Κρίσταλ Πάλας 1-0 (66' Τζέκο) Κάρντιφ Σίτι - Σάντερλαντ 2-1 (6' Ματς, 58' Κάμπελ - 83' Φλέτσερ, 90+5' Κόλμπακ) Κυριακή (29/12) 15:30 Νιούκαστλ - Αρσεναλ     15:30 Εβερτον - Σαουθάμπτον     18:00 Τσέλσι - Λίβερπουλ     18:00 Τότεναμ - Στόουκ Σίτι
Πλησιάζει στη Σάντερλαντ ο Σκόκο
Ολο και πιο κοντά στην Premier και τη Σάντερλαντ φαίνεται ότι είναι ο Νάτσο ...
Ενίσχυση στον
Ακόμα ένα... όπλο βάζει στη φαρέτρα της η Σάντερλαντ στη μεγάλη ...
Πρόταση για Σκόκο η Σάντερλαντ!
Πρόταση στην Ιντερνασιονάλ για την απόκτηση του Νάτσο Σκόκο κατέθεσε η ...
Μπάγερν - ΟΣΦΠ: Τα τελευταία δευτερόλεπτα (vid)
Δείτε τα τελευταία δευτερόλεπτα του συγκλονιστικού αγώνα Μπάγερν - ...
Ανακοίνωσε Μαυρία η Σάντερλαντ
Παίκτης της Σάντερλαντ και επίσημα είναι ο Χάρης Μαυρίας, που υπέγραψε ...
Ετοιμάζει νέα πρόταση για Μαυρία η Σάντερλαντ
Η μεταγραφή του Χάρη Μαυρία στη Σάντερλαντ ναυάγησε πριν λίγες μέρες, ...
Δημοσίευμα από την Αγγλία αναφέρει πως η Σάντερλαντ δεν ενδιαφέρεται ...
Απέκτησε δύο η Σάντερλαντ
Στην απόκτηση των Καμπράλ και Μοντίμπο Ντιακιτέ προχώρησε η ...
Διπλό... ανάσα για τη Σάντερλαντ
Πολύ σημαντική νίκη, στη μάχη που δίνει για να παραμείνει στην Premier League ...