Νέα και ενημέρωση
Αθήνα, 5C°,
Σάββατο, 10 Δεκεμβρίου 2016
Ειδήσεις: Αθλητισμός
Σχετικά Νέα
Η... ομαδάρα του πρώτου γύρου
Οι συντάκτες του sport.gr, όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος επέλεξαν τους ...
Οι αποφάσεις της Λίγκας
Στη συνεδρίαση της Παρασκευής στην Σούπερ Λίγκα αποφασίστηκε ομόφωνα ...
Ρεκόρ σε πρεμιέρα Σούπερ Λίγκας!
Με τους καλύτερους οιωνούς και ρεκόρ επίτευξης τερμάτων σε πρεμιέρα ...
Top Επιχειρήσεις
Βόλος
clientThumb
Αθήνα
clientThumb
Πάτρα
clientThumb
Βόρειες Σποράδες
clientThumb

Το πλήρες πρόγραμμα του Α’ γύρου της Σούπερ Λίγκας

Το πλήρες πρόγραμμα του Α’ γύρου της Σούπερ Λίγκας
Η Σούπερ Λίγκα έδωσε στη δημοσιότητα, μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της, το πλήρες πρόγραμμα για τις αγωνιστικές που απομένουν μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος.4η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 14/09/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:00 Σάββατο 14/09/13 ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 18:15 Σάββατο 14/09/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30 Κυριακή 15/09/13 ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 16:00 Κυριακή 15/09/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 18:15 Κυριακή 15/09/13 Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15 Κυριακή 15/09/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15 Κυριακή 15/09/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 20:30 Δευτέρα 16/09/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 5η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 21/09/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 16:00 Σάββατο 21/09/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18:15 Σάββατο 21/09/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 20:30 Κυριακή 22/09/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 16:00 Κυριακή 22/09/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 Κυριακή 22/09/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:15 Κυριακή 22/09/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:15 Κυριακή 22/09/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 20:30 Δευτέρα 23/09/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 6η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 28/09/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. --- 16:00 Σάββατο 28/09/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 18:15 Σάββατο 28/09/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 20:30 Κυριακή 29/09/13 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 16:00 Κυριακή 29/09/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 18:15 Κυριακή 29/09/13 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15 Κυριακή 29/09/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:15 Κυριακή 29/09/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 20:30 Δευτέρα 30/09/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:30 7η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 05/10/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 16:00 Σάββατο 05/10/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 Σάββατο 05/10/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 20:30 Κυριακή 06/10/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 16:00 Κυριακή 06/10/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:15 Κυριακή 06/10/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:15 Κυριακή 06/10/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 18:15 Κυριακή 06/10/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 Δευτέρα 07/10/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30 8η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 19/10/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 16:00 Σάββατο 19/10/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 18:15 Σάββατο 19/10/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 20:30 Κυριακή 20/10/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 16:00 Κυριακή 20/10/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 18:15 Κυριακή 20/10/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ --- 18:15 Κυριακή 20/10/13 Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15 Κυριακή 20/10/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 20:30 Δευτέρα 21/10/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 9η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 26/10/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 Σάββατο 26/10/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 17:15 Σάββατο 26/10/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 Κυριακή 27/10/13 ΑΡΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 15:00 Κυριακή 27/10/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 Κυριακή 27/10/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 Κυριακή 27/10/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 Κυριακή 27/10/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 Δευτέρα 28/10/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 10η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 02/11/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:00 Σάββατο 02/11/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 Σάββατο 02/11/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 19:30 Κυριακή 03/11/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ --- 15:00 Κυριακή 03/11/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 17:15 Κυριακή 03/11/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 Κυριακή 03/11/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 Κυριακή 03/11/13 Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 Δευτέρα 04/11/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 11η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 09/11/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 15:00 Σάββατο 09/11/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:15 Σάββατο 09/11/13 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 Κυριακή 10/11/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 Κυριακή 10/11/13 ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 Κυριακή 10/11/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 Κυριακή 10/11/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 Κυριακή 10/11/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 Δευτέρα 11/11/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 19:30 12η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 23/11/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - Ο.Φ.Η. “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 15:00 Σάββατο 23/11/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 Σάββατο 23/11/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:30 Κυριακή 24/11/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 15:00 Κυριακή 24/11/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 Κυριακή 24/11/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 Κυριακή 24/11/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 Κυριακή 24/11/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 Δευτέρα 25/11/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 13η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 30/11/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 15:00 Σάββατο 30/11/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 Σάββατο 30/11/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 19:30 Κυριακή 01/12/13 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 15:00 Κυριακή 01/12/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 Κυριακή 01/12/13 Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 Κυριακή 01/12/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 Κυριακή 01/12/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 Δευτέρα 02/12/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 14η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 07/12/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 Σάββατο 07/12/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 Σάββατο 07/12/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 Κυριακή 08/12/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 15:00 Κυριακή 08/12/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 Κυριακή 08/12/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 Κυριακή 08/12/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 Κυριακή 08/12/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 Δευτέρα 09/12/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30 15η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 14/12/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 15:00 Σάββατο 14/12/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:15 Σάββατο 14/12/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 19:30 Κυριακή 15/12/13 Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 Κυριακή 15/12/13 ΑΠΟΛΛΩΝ  - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 17:15 Κυριακή 15/12/13 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 17:15 Κυριακή 15/12/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 Κυριακή 15/12/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 Κυριακή 15/12/13 ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 16η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Τετάρτη 18/12/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 Τετάρτη 18/12/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 Τετάρτη 18/12/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 Τετάρτη 18/12/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 Τετάρτη 18/12/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 Τετάρτη 18/12/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 Τετάρτη 18/12/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 Πέμπτη 19/12/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 Πέμπτη 19/12/13 ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 17η αγωνιστική Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα Σάββατο 21/12/13 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 Σάββατο 21/12/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 Σάββατο 21/12/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 19:30 Κυριακή 22/12/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 15:00 Κυριακή 22/12/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 17:15 Κυριακή 22/12/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ --- 17:15 Κυριακή 22/12/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 Κυριακή 22/12/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 19:30 Δευτέρα 23/12/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30
Άλλες ειδήσεις κατηγορίας
Οι διαιτητές της 30ης αγωνιστικής
Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 30ης αγωνιστικής ...
Pregame: Ξάνθη-Λεβαδειακός
Η αυλαία της 27ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκας ανοίγει το Σάββατο (1/3, ...
Θεραπεία ο Γκoϊάν
Με προβλήματα συνεχίζεται η προετοιμασία του Αστέρα Τρίπολης για τον ...
Μώραλης: Δεν λύθηκε το πρόβλημα
O πρόεδρος της Σούπερ Λίγκας έδωσε διευκρινίσεις για την προσωρινή ...
Δύσκολα ο Φιγκερόα στη Ριζούπολη
Χωρίς τον Λουτσιάνο Φιγκερόα θα παραταχθεί πιθανότατα ο Παναθηναϊκός ...
Το πρόγραμμα της φάσης των 16 του Κυπέλλου
Η ΕΠΟ ανακοίνωσε την Παρασκευή (22/11) το πλήρες πρόγραμμα της φάσης των 16 ...
Αλαφούζος: Να επιστρέψουμε τιμωροί
Ο Παναθηναϊκός κάνει πρεμιέρα την Κυριακή (18/8) στο πρωτάθλημα της ...
Ανακοινώθηκε η 3η αγωνιστική της Λίγκας
Ανακοινώθηκε από την Super League το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του ...
Δύο οι εκπρόσωποι της Λίγκας στην ΕΠΟ για τις αδειοδοτήσεις
Το διοικητικό συμβούλιο της Σούπερ Λίγκας επικύρωσε στο σύνολο τον ...